bw-logo

Aktualności

Referencje od firmy Sermabud

Rekomendujemy pana Adriana Jenknera jako automatyka i programistę ze względu na profesjonalizm, dobrą komunikację z całym zespołem oraz wsparcie po wykonaniu projektu...

Zobacz więcej

Referencje od PUT „Firmus”

W związku z wykonaniem dla nas oprogramowania przez firmę Blitz Automatyka Adrian Jenkner chcielibyśmy polecić tę firmę jako solidnego i godnego zaufania wykonawcę...

Zobacz więcej

Referencje Od firmy Davigon s.r.o. (Czechy)

Współpraca z firmą Davigon zaowocowała otrzymaniem referencji. Jest to kolejne zagraniczne zlecenie zrealizowane przez firmę Blitz Automatyka.

Zobacz więcej

Referencje od firmy CARMAT

Współpraca z firmą CARMAT zaowocowała otrzymaniem referencji. Zobacz ich treść.

Zobacz więcej

Szkolenie: SCADA Asix.Evo

Szkolenie odbyło się w dniach: 10-13.12.2019 r. w siedzibie firmy ASKOM Sp. z o.o. w Gliwicach. Certyfikat otrzymany po ukończeniu szkolenia „Podstawy wizualizacji na platformie asix w wersji Asix.Evo".

Zobacz więcej

Szkolenie: WinCC SCADA

Szkolenie odbyło się w dniach: 25-29.11.2019 r. w siedzibie firmy EMT-SYSTEMS Sp. z o.o. w Gliwicach. Certyfikat otrzymany po ukończeniu szkolenia „WinCC SCADA".

Zobacz więcej

Szkolenie: Programowanie kompaktowych sterowników Mitsubishi iQ-R w środowisku GX Works3

Szkolenie odbyło się w dniach: 24-25.10.2019 r. w Mitsubishi Electric Europe B.V. - Polish Branch (Balice). Certyfikat otrzymany po ukończeniu szkolenia: Programowanie kompaktowych sterowników iQ-R w środowisku GX Works3.

Zobacz więcej

Szkolenie: Programowanie Robotów Przemysłowych KUKA

Certyfikat otrzymany po ukończeniu szkolenia „PROGRAMOWANIE ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH KUKA - KURS PODSTAWOWY” w dniach: 17-18.04.2019r. w Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-SYSTEMS w Gliwicach.

Zobacz więcej

Referencje od Rhenus Logistics

W październiku 2018 roku wykonaliśmy dla firmy Rhenus Logistics w Russelsheim następujące usługi: wsparcie programistyczne w przeniesieniu linii produkcyjnej, diagnostyka i rozwiązanie problemów z programem na sterowniku PLC Siemens S7-1500, poszerzenie oprogramowania o nowy tryb pracy i nowe funkcje.

Za wykonaną pracę otrzymaliśmy referencje. Polecamy nasze usługi w zakresie programowania sterowników PLC: tworzenie nowego oprogramowania do linii produkcyjnych, modyfikacje programów, diagnostyka i rozwiązanie problemów ze sterownikami PLC. Poniżej przedstawiamy skan dokumentu z tekstem referencji. Zachęcamy do zapoznania się.

Zobacz więcej