W październiku 2018 roku wykonaliśmy dla firmy Rhenus Logistics w Russelsheim następujące usługi: wsparcie programistyczne w przeniesieniu linii produkcyjnej, diagnostyka i rozwiązanie problemów z programem na sterowniku PLC Siemens S7-1500, poszerzenie oprogramowania o nowy tryb pracy i nowe funkcje.

Za wykonaną pracę otrzymaliśmy referencje. Polecamy nasze usługi w zakresie programowania sterowników PLC: tworzenie nowego oprogramowania do linii produkcyjnych, modyfikacje programów, diagnostyka i rozwiązanie problemów ze sterownikami PLC. Poniżej przedstawiamy skan dokumentu z tekstem referencji. Zachęcamy do zapoznania się.


"Referencje

W sierpniu 2017 roku w fabryce Opla w Rüsselsheim w Niemczech zainstalowano i pomyślnie uruchomiono nową automatyczną linię produkcyjną do klejenia i pomiaru podsufitek. Klientem projektu była firma Rhenus SCR GmbH. Linia produkcyjna składa się z 4 stanowisk z 3 robotami, 6 silnikami elektrycznymi i 93 siłownikami pneumatycznymi, zrealizowna została również komunikacja z serwerem produkcyjnym Rhenus. Potwierdzamy, że Adrian Jenkner był osobą odpowiedzialną za instalację i napisanie oprogramowania PLC.

W październiku 2018 cała linia produkcyjna została przeniesiona do innego budynku w ciągu 3 tygodni. W tym kontekście firma Blitz Automatyka Adrian Jenkner wspierała nas w krytycznej sytuacji podczas fazy uruchomienia. W dalszej części projektu pomyślnie zainstalowano nowe tryby i dodatkowe funkcje. Firmę Blitz Automatyka Adrian Jenkner możemy polecić każdej firmie wymagającej zmian w liniach produkcyjnych lub pomocy w uruchomieniu nowej linii produkcyjnej."
Programujemy m.in. następujące sterowniki PLC: Siemens, Allen-Bradley, GE Fanuc, Delta, sterowniki oparte o CODESYS. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie automatyki: projekt, prefabrykacja, oprogramowanie, wizualizacja, uruchomienie.