Współpraca z firmą Davigon zaowocowała otrzymaniem referencji. Jest to kolejne zagraniczne zlecenie zrealizowane przez firmę Blitz Automatyka. Poniżej znajduje się treść referencji:


"Referencje

W październiku 2020 roku nasza firma zakupiła Automatyczną Linię do Produkcji Medycznych Maseczek do Twarzy. Linia produkcyjna została zbudowana przez chińskiego producenta, a wszystkie komponenty w szafach sterowniczych wliczając w to sterowniki PLC, panele HMI, serwonapędy itd. również są produkcji chińskiej (XINJE). Z powodu braku kontaktu z producentem maszyny zmagaliśmy się z dużym problemem z uruchomieniem tej linii produkcyjnej. Udało nam się uruchomić produkcję dzięki pomocy firmy Blitz Automatyka.

Blitz Automatyka była pierwszą firmą, która zdecydowała się zostawić sprzęt XINJE zamiast wymieniać wszystkie komponenty elektryczne na ich europejskie odpowiedniki. Najpierw zostało pobrane oprogramowanie PLC ze wszystkich 4 sterowników. Otrzymaliśmy wszystkie backupy razem z resztą oprogramowania. Po krótkiej analizie oprogramowania i kilku drobnych zmianach wykonanych przez firmę Blitz Automatyka udało nam się uruchomić linię produkcyjną w trybie pracy automatycznej. Następnie otrzymaliśmy instrukcje oraz dokumentację z opisami błędów. Na koniec otrzymaliśmy pomoc w uruchomieniu zdalnego dostępu do sterowników PLC.

Chcielibyśmy zarekomendować firmę Blitz Automatyka ze względu na szybki czas reakcji i realizacji zlecenia, dobrą komunikację oraz pełne wsparcie które otrzymaliśmy."